Monitoring, kamery przemysłowe, rejestratory cyfrowe

Kamery przemysłowe

Nawigacja

Kontakt

Monitoring szkoły

Na obiektach szkolnych z powodzeniem możemy wykorzystywać system telewizji przemysłowej oparty na rejestratorze BCS-DVR1604LE-A. Przestawiany system umożliwia rejestrację obrazu z 6 kamer zewnętrznych oraz 10 wandaloodpornych kamer wewnętrznych. Zapis obrazu odbywa się na dysku twardym o pojemności 1TB. Dysk twardy o tej pojemności pozwoli na zarchiwizowaniu obrazu z kilku do kilkunastu dni wstecz. Obraz może być oglądany na dowolnym odbiorniku TV wyposażonym w wejście wideo, lub na dowolnym odbiorniku LCD. Obraz może być także podglądany za pośrednictwem Internetu.

Urządzenie posiada wyjście composite (BNC), wyjście VGA (D-Sub) do bezpośredniego podłączenia monitora komputerowego a także wyjście HDMI. Istnieje możliwość wyboru rozdzielczości obrazu na wyjściu.

Dodatkową ogromną zaletą, wyróżniającą rejestratory BCS od konkurencji jest całkowita niezależność konfiguracji kanałów video pod każdym względem. Indywidualne ustawianie rozdzielczości i prędkości zapisu a także niezależność detekcji ruchu (np. możliwość wyboru które kanały mają być rejestrowane w przypadku wykrycia ruchu przez dowolną kamerę).

W skład zestawu monitoringu TV wchodzą:

Parametry techniczne kolorowej kamery wewnętrznej V-CAM 515:

Parametry techniczne cyfrowego rejestratora BCS-DVR1604LE-A:

Parametry techniczne monitora CCTV BCS-A19C1:

do góry